Čerpadlové skupiny PrimoTHERM s nastavitelným KVS

V reakci na potřeby zákazníků jsme vyvinuli novou řadu čerpadlových skupin PrimoTherm Vario a vybavili jí směšovacím ventilem ARV KVS Vario. Nová generace produktů zlepšila způsob instalace a používání. Kromě toho se vyřešil problém spojený s výběrem správné hodnoty průtokového součinitele KVS.

Čerpadlové skupiny PrimoTHERM s nastavitelným KVS - AFRISO.CZ

Publikováno: 23. 3. 2022

Kategorie: Aktuálně

V reakci na potřeby zákazníků jsme vyvinuli novou řadu čerpadlových skupin PrimoTherm Vario a vybavili ji směšovacím ventilem ARV KVS Vario. Nová generace produktů zlepšila způsob instalace a používání. Kromě toho se vyřešil problém spojený s výběrem správné hodnoty průtokového součinitele KVS.

Směšovací ventil ARV KVS Vario se vyznačuje možností ručního nastavení průtokové součinitele Kvs v rozsahu od 2,5 do 12 m3/h, bez nutnosti vypouštění systému nebo demontáže. Přesné přizpůsobení hodnoty Kvs na směšovacím ventilu (podle výkonu a typu instalace) zajišťuje správnou funkci celého systému. Kromě toho je ventil vybaven systémem ProClick, díky kterému je pohon nainstalován bez použití nástrojů a během pár sekund.

Výhody

  • Jeden směšovací ventil pro všechny případy (nastavení požadované hodnoty Kvs na místě a bez vypouštění systému nebo demontáže)
  • Nastavitelné hodnoty Kvs: 2,5; 4; 5; 6; 8; 12
  • Snížení skladování směšovacích ventilů a čerpadlových skupin různých druhů
  • Integrovaný zámek zajišťuje neúmyslné přenastavení

 

Bližší informace o jednotlivých typech čerpadlových skupin můžete nalézt zde: Čerpadlové skupiny PrimoTHERM

centered image