Hledáte elegantní řešení pro vaší kotelnu? Zkuste sady PrimoBox!

Kompaktní hydraulické sestavy PrimoBox ve skříních jsou hotová, elegantní a osvědčená řešení, která šetří místo ve vaší kotelně. PrimoBox nahrazuje složité instalace hydraulickými spojkami, rozdělovači, výměníky a směšovacími systémy. Lze jej namontovat jak na omítku, tak i pod ni. Díky sadám PrimoBox vytvoříte na stěně kompletní kotelnu uzavřenou v estetickém plášti.

Hledáte efektivní a elegantní řešení pro vaší kotelnu? Zkuste sady PrimoBox! - AFRISO.CZ

Publikováno: 21. 7. 2022

Kategorie: Aktuálně

Kompaktní hydraulické sestavy PrimoBox jsou hotová, elegantní a osvědčená řešení, která šetří místo ve vaší kotelně. PrimoBox nahrazuje složité instalace hydraulickými spojkami, rozdělovači, výměníky a směšovacími systémy. Lze je namontovat jak na omítku, tak i pod ni. Díky sadám PrimoBox vytvoříte na stěně kompletní kotelnu uzavřenou v estetickém plášti.

Sestavy PrimoBox se skládají ze sad AHB, AJB a AZB. Lze je montovat jako celek nebo i samostatně. Další možnost je potom sada pro kondenzační kotle PirmoBox ACB, která má větší teplotní spád, který zvyšuje účinnost kondenzačních kotlů. Každý produkt je při výrobě elektricky a hydraulicky zkontrolován a otestován na těsnost.

Benefity:

  1. Kompaktnost:
    80% kotelny v jedné skříni, řešení na klíč pro rychlou montáž na stěnu.
  2. Kontrola kvality:
    Elektricky a hydraulicky zkontrolováno, každý výrobek byl ve výrobě testován na těsnost.
  3. Estetický vzhled:
    Pěkné provedení, perfektně se hodí pro moderní instalace.

 

Popis produktů:

AHB - Separační sady s deskovým výměníkem AHB řady 600 jsou kompaktním prefabrikovaným řešením, které umožňuje rychlé a pohodlné spojení dvou zdrojů tepla do jednoho topného systému. Lze s nimi napojit například teplovodní krbovou vložku, instalovanou v otevřeném systému s uzavřeným topným systémem, nebo kotel na pelety s plynovým kotlem.

AJB - Sada AJB 110 slouží pro vzájemné propojení sad AHB a AZB. Skládá se z vhodně sladěné rozteče připojovacího potrubí, uzavíracích ventilů a kovové skříně s tepelnou izolací.

AZB - Sady PrimoBox AZB s termohydraulickou spojkou jsou určeny pro hydraulické oddělení zdroje tepla a dvou nebo tří topných okruhů. Jednotlivé zóny lze dodat jak s přímými okruhy bez směšování, tak se směšovanými okruhy. Lze jej instalovat samostatně bez sady AHB+AJB.

ACB - PrimoBox ACB je hydraulická sada pro řízení dvou topných zón s různými teplotami přívodu, kde jeden z okruhů je přímý a druhý je směšovaný. Použitím sady PrimoBox ACB 910 získáme mnohem větší teplotní spád. Větší teplotní spád nám zvyšuje účinnost kondenzačních kotlů. Je to mj. díky speciálnímu 6ti cestnému ventilu, který ovládá servopohon nebo regulátor. Jedná se o řešení určené pouze pro plynový kondenzační kotel.

Seznam nabízených hydraulických stestav PrimoBox naleznete zde.

Schémata:


1. Schéma zapojení instalace AHB+AJB+AZB

2. Schéma zapojení PrimoBoxu ACT